Przyrząd do zakładania skarpet/pończoch krótki

OU0150

Nowy produkt

Ta pomoc przeznaczona jest dla osób, które mają osłabioną sprawność uniemożliwiającą samodzielne założenia skarpet, pończoch itp. Jest odpowiednia dla grupy osób z bólem pleców, bioder, kolan.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

69,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Ta pomoc przeznaczona jest dla osób, które mają osłabioną sprawność uniemożliwiającą samodzielne założenia skarpet, pończoch itp. Jest odpowiednia dla grupy osób z bólem pleców, bioder, kolan. Wersja krótka może służyć zakładaniu każdego rodzaju skarpet czy pończoch, bez względu na długość. Jest ona mała, elastyczna i tym samym łatwa w użyciu. Skarpeta/pończocha ześlizguje się po nylonowym materiale, który łatwo przeciągnąć przez stopę.

 

Atesty: produkt oznakowany międzynarodowym znakiem CE jako produkt medyczny klasy I, co oznacza, że spełnia wymogi ochrony zdrowia, zawarte w dyrektywie 93/42/E.

 

Produkt jako wyrób medyczny (posiadający europejski certyfikat jakości CE) nie podlega zwrotowi zgodnie z przepisami ustawy z 6 września 2001r. Prawo farmaceutyczne (Dz.U. nr 126, poz. 1381 z późniejszymi zmianami)

 

Produkty powiązane