Podnośnik - wspomagacz

Nowy produkt

Ramię podnośnika pomoże unieść do 80% masy ciała. Jest dostosowany do różnej wagi użytkowników (max 104 kg, bądź 150 kg zależnie od modelu).

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

499,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Podnośnik charakteryzuje płaska konstrukcja, co ułatwia transport. Mechanizm podnośnika składa się z pneumatycznych siłowników, które w zależności od ustawień mogą podnieść do 80 procent masy ciała. Urządzenie nie wymaga żadnego zewnętrznego źródła energii.

Podnośnik ułatwia delikatne siadanie i wstawanie z krzesła, kanapy czy głębokiego fotela. Jest bezpieczny i łatwy w użyciu. Może być używany niemal wszędzie: w pokoju, jadalni, kuchni, teatrze, kościele, restauracji oraz wszędzie gdzie go zabierzesz. Podnośnik ułatwiający wstawanie to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy mimo wieku czy niepełnosprawności chcą być nadal aktywni i samodzielni. Jego niepodważalną zaletą jest to, iż odciąża stawy. Jego charakterystyczna konstrukcja sprawia, że podnośnik uaktywnia się tylko w miarę potrzeby, pozwalając użytkownikowi na utrzymanie siły mięśni.

Kto może korzystać z podnośnika ułatwiającego wstawanie:

• ludzie którzy potrzebują pomocy przy wstawaniu ze względu na brak siły w dolnej lub górnej części ciała,

• osoby które mają kłopoty z poruszaniem się i cierpią na zapalenie stawów,

• osoby z chorobą Parkinsona,

• osoby z dystrofią mięśniową,

• osoby z chorobą neuronu ruchowego (choroba Lou Gehriga lub ALS),

• osoby z chorobami degeneracyjnymi,

• opiekunowie lub członkowie rodzin, którzy potrzebują pomocy przy podnoszeniu pacjenta.

Podnośnik posiada wodoodporne okrycie dla powierzchni z pianki. Okrycie jest łatwe w zdjęciu oraz czyszczeniu (nadaje się do prania).  Jest dostosowany do różnej wagi użytkowników (max 104 kg, bądź 150 kg zależnie od modelu).

Na indywidualne możliwe zamówienie modelu w wersji elektrycznej w cenie 890 zł.


 

Atesty: produkt oznakowany międzynarodowym znakiem CE jako produkt medyczny klasy I, co oznacza, że spełnia wymogi ochrony zdrowia, zawarte w dyrektywie 93/42/E.


Produkt jako wyrób medyczny (posiadający europejski certyfikat jakości CE) nie podlega zwrotowi zgodnie z przepisami ustawy z 6 września 2001r. Prawo farmaceutyczne (Dz.U. nr 126, poz. 1381 z późniejszymi zmianami)

Transport nie obejmuje opcji – przesyłka listowa.