Krzesełko toaletowe Swift Commode

OL0255

Nowy produkt

Swift commode ułatwia życie osobom wymagającym korzystania z toalety, która musi być blisko łóżka.Poza funkcjami krzesła toaletowego Swift commode może być wykorzystany jako krzesło prysznicowe lub jako wolnostojąca nakładka na sedes.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

579,00 zł brutto

-40,00 zł

619,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Swift commode renomowanej szwedzkiej firmy Etac ułatwia życie osobom wymagającym korzystania z toalety, która musi być blisko łóżka.Przeznaczony przede wszystkim dla osób starszych, z dysfunkcją kończyn dolnych, ze schorzeniami ortopedycznymi, po urazach.

Poza funkcjami krzesła toaletowego Swift commode może być wykorzystany jako krzesło prysznicowe lub jako wolnostojąca nakładka na sedes.

Ma konstrukcję modułową, regulowaną co do wysokości, ze zdejmowanymi nakładkami siedziska i oparcia. Elastyczna i jednocześnie stabilna konstrukcja czterech nóg pozwala na stabilne korzystanie ze Swift commode nawet gdy podłoga jest nierówna. Można w razie potrzeby pochylić przód krzesła dla ułatwienia wstawania.Nogi SWIFT niwelują nierówności do 5 cm, utrzymując siedzisko równolegle do podłoża.

Korzystanie z możliwości krzesełka nie wymaga użycia dodatkowych narzędzi. W razie potrzeby można zdemontować podłokietniki i oparcie.

Zintegrowany pojemnik z ciasno przylegającą klapą zamyka się kiedy rączka do trzymania jest w pozycji pionowej. Rączka ułatwia także wyciągnięcia pojemnika z siedziska.

Niewielka waga sprawia, że łatwo można go przenieść do umycia bezpośrednio pod prysznic.

Swift commode jest łatwy do transportu i do czyszczenia.

Proponujemy krzesełko Swift commode:

w wersji z regulacją wysokości z podłokietnikami, pojemnikiem na nieczystości, miękkim oparciem i siedziskiem

Krzesełko przeznaczone jest głównie dla osób starszych, z dysfunkcją kończyn dolnych, ze schorzeniami ortopedycznymi, po urazach.

Maksymalne obciążenie: do 130 kg.

 

Swift commode:

Szerokość całkowita:                   56 cm

Szerokość między podłokietnikami: 45 cm

Szerokość między nóżkami:            54 cm

Wysokość siedziska:                       42-57 cm


Kolor produktu- szary


Atesty: produkt oznakowany międzynarodowym znakiem CE jako produkt medyczny klasy I, co oznacza, że spełnia wymogi ochrony zdrowia, zawarte w dyrektywie 93/42/E.

 

 

Produkt jako wyrób medyczny (posiadający europejski certyfikat jakości CE) nie podlega zwrotowi zgodnie z przepisami ustawy z 6 września 2001r. Prawo farmaceutyczne (Dz.U. nr 126, poz. 1381 z późniejszymi zmianami).

 

Produkty powiązane