Obniżka! Ławeczka na wannę Fresh Zobacz większe

Ławeczka na wannę Fresh

Nowy produkt

Nakładka na wannę Fresh pozwala użytkownikowi na bezpieczny transfer do i z wanny oraz bezpieczne i komfortowe siedzenie. Dostępna w dwóch rozmiarach : OL0253A - szerokość 69 cm, OL0253B - szerokość 74 cm

Więcej szczegółów

169,00 zł brutto

-20,00 zł

189,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Nakładka na wannę Fresh renomowanej szwedzkiej firmy Etac pozwala użytkownikowi na bezpieczny transfer do i z wanny oraz bezpieczne i komfortowe siedzenie. Jest to idealna pomoc dla osób o obniżonej sprawności fizycznej.

Nakładka została wielokrotnie nagrodzona za swój wygląd i funkcjonalność. Nakładka posiada unikalny kształt - szerokie zakończenie zapewnia bezpieczeństwo podczas przemieszczania się do wanny, natomiast węższa środkowa część ułatwia dbałość o higienę intymną. Dodatkowe wsparcie podczas wchodzenia do wanny i kąpieli zapewnia znajdująca się z boku pomarańczowa rączka. Prosta regulacja nóżek umożliwia jej idealne dopasowanie do wanny. W celu zwiększenia bezpieczeństwa, nóżki zostały pokryte specjalną powierzchnią antypoślizgową TPE. Wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego nakładka jest wygodna lekka i stabilna. Bardzo łatwo się ją montuje.

Dostępna w dwóch rozmiarach :

OL0253 A - szerokość 69 cm

OL0253 B - szerokość 74 cm

 

Parametry ławeczek Fresh:

szerokość      69 cm                      74 cm

waga             2,1 kg                      2,,3 kg

regulacja       63,6 cm - 39 cm        68,6 cm - 43,2 cm

grubość         4 cm                        4 cm

nośność        150 kg                      150 kg

Atesty: produkt oznakowany międzynarodowym znakiem CE jako produkt medyczny klasy I, co oznacza, że spełnia wymogi ochrony zdrowia, zawarte w dyrektywie 93/42/E.

 

 

Produkt jako wyrób medyczny (posiadający europejski certyfikat jakości CE) nie podlega zwrotowi zgodnie z przepisami ustawy z 6 września 2001r. Prawo farmaceutyczne (Dz.U. nr 126, poz. 1381 z późniejszymi zmianami).

 

Instrukcje