Uniwersalna deska z przystawkami

HK0200

Nowy produkt

Ta wielozadaniowa deska kuchenna została stworzona do zapewnienia pomocy w wielu codziennych czynnościach kuchennych. Konstrukcja oparta jest na niezwykle trwałej desce do krojenia o rozmiarach 500 na 300mm.

Więcej szczegółów

228,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Ta wielozadaniowa deska kuchenna została stworzona do zapewnienia pomocy w wielu codziennych czynnościach kuchennych. Konstrukcja oparta na niezwykle trwałej desce do krojenia (o rozmiarach 500 na 300mm) oferuje:

- tarkę i urządzenie do krojenia (z zabezpieczającą osłoną!) zbierające przetworzone artykuły ograniczając bałagan czy stratę produktu

- krawędź wyprofilowaną w kształcie litery „L” (o rozmiarach 130 na 95 mm) służącą   np. do trzymania chleba tradycyjnego czy tostowego podczas smarowania

- odczepiane stalowe kolce które utrzymują chleb, owoce czy warzywa w miejscu, podczas krojenia

- odczepiany zacisk będący w stanie utrzymać produkt ( miskę bądź puszkę) do szerokości dochodzącej do 11 cm; zacisk posiada odwracane boczne boki umożliwiające doczepienie ich ostrą, bądź zaokrągloną stroną.

Całość ma u spodu cztery antypoślizgowe naczepy, dzięki którym urządzenie samoistnie się nie przesuwa. Zaprojektowana do mycia również w zmywarce.

 

Atesty: produkt oznakowany międzynarodowym znakiem CE jako produkt medyczny klasy I, co oznacza, że spełnia wymogi ochrony zdrowia, zawarte w dyrektywie 93/42/E.

 

Produkt jako wyrób medyczny (posiadający europejski certyfikat jakości CE) nie podlega zwrotowi zgodnie z przepisami ustawy z 6 września 2001r. Prawo farmaceutyczne (Dz.U. nr 126, poz. 1381 z późniejszymi zmianami).

 

 

Produkty powiązane