Chwytak Pick-up

Nowy produkt

Ten chwytak do podnoszenia przedmiotów idealnie sprawdza się podczas  sięgania po różnego rodzaju rzeczy w mieszkaniu, ogrodzie czy podczas zakupów!

Dostępne rozmiary:
S - 34cm
M - 60cm
L - 75cm

Więcej szczegółów

64,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Wyjątkowy, lekki i przy tym solidny chwytak do podnoszenia przedmiotów świetnie się sprawdza podczas sięgania po różnego rodzaju rzeczy w mieszkaniu, ogrodzie czy  podczas zakupów! Dostępny w różnych długościach.

Co oferuje nam chwytak do podnoszenie przedmiotów:

  • profilowane szczypce chwytaka gwarantują doskonałą przyczepność. Chwytak operowany jest specjalnym kablem, nie linką – zapobiegając przy tym rozciąganiu linki i utracie poprawności działania,
  • magnetyczne szczypce, każde ze szczypiec chwytaka posiada wbudowany magnes na czubku, pozwalając podnosić lekkie metalowe obiekty typu spinacze, igły itp.
  • spust podnośnika został zaprojektowany do używania wszystkich palców dłoni, dzięki czemu mogą z niego korzystać osoby o małej sile lub problemach z palcami dłoni,

Chwytak Pick-Up dla niepełnosprawnych w zestawie posiada specjalny zaczep do mocowania na wózku inwalidzkim.

Dostępne rozmiary: S - 34cm, M - 60cm, L - 75cm

 

Atesty: produkt oznakowany międzynarodowym znakiem CE jako produkt medyczny klasy I, co oznacza, że spełnia wymogi ochrony zdrowia, zawarte w dyrektywie 93/42/E.